Άνοιξη με λευκά δίχτυα στην Κοζέντσα

Οι δυνάμεις του Vito Grigico δεν περνούν την ισοπαλία στο γήπεδο του Montalto Ovogo, το σπίτι της Cosenza. Ένα παιχνίδι ελάχιστων συναισθημάτων στο οποίο επικράτησαν και οι δύο άμυνες.

Λυκείο άνοιξη Ισοπαλία μετά από δύο διαδοχικές νίκες με την Intila και την Πίζα. Στο σπίτι της Cosenza, ο Gianfreda και οι συμπαίκτες του είναι μόλις 0-0. Το πρώτο ημίχρονο ξεκίνησε, μετά από ένα υψηλό σουτ από τον Cosentino Cimino, με δύο κίτρινα και κόκκινα κτυπήματα. Τραβαγλέν Ο Twice πηγαίνει στην τοξοβολία, αλλά η άμυνα της Cosenza με ΜουσουμίσιΑντίθετος. ΜοντόγιαΟ τερματοφύλακας του Ροσόμπλου, αποφασιστικός στο 22ο λεπτό, με ένα σουτ από την περιοχή του πέναλτι Ο καιρός στην Μανκαρέλα. Η ίδια μοίρα για μια ιδέα Ultremarine μισή ώρα. Η ιδέα του επιθετικού Gallipoli αποκλείεται από λιγότερο από τέλεια επικοινωνία. Στα 37 ‘Λέτσε ξανά με ένα πυροβολισμό Mancarella από απόσταση, ο Montoya το έσωσε.

a

Στο δεύτερο ημίχρονο, η Cosenza περιμένει μπροστά αλλά χωρίς να καταλήξει σε συμπέρασμα. Στα 60 λεπτά, Φλωρεντίνη Χάνει μια καλή ευκαιρία αποτυγχάνοντας να πυροβολήσει από μια εξαιρετική θέση για να τοποθετήσει μια μπάλα στη μέση που δεν πιάστηκε από τους συμπαίκτες του. Το παιχνίδι ανεβαίνει στο ρυθμό και ο Λέτσε βρίσκει το γκολ στο 62ο λεπτό, ακυρώνοντας για οφσάιντ. Στα 75 ‘η Cosenza εμφανίζεται με τον Musumeci, ωστόσο Μπέρμπι Απωθεί καλά με σημεία. Στη συνέχεια, ο γείτονας Montoya ξυπνά τρία λεπτά αφού η Theresa προσπαθεί από τα δεξιά. Στο τέλος, η Cosenza προσπαθεί αλλά λειτουργεί καταπληκτικά Αζάρο Στο 81ο λεπτό, δεν μπλοκάρει με το σουτ προς το τέρμα.

READ  OM: Πάπα Guy, Υπόσχεση της Ελληνικής Νύχτας - Ποδόσφαιρο