Δεν υπάρχει γκολ, μεταξύ του Albinolivi και του Pro Patria τελειώνει 0-0

Ο Pro Patria αποτυγχάνει να κατακτήσει το τείχος του Albinoleffe και πρέπει να πετύχει ένα σημείο, Η λεία σκορ 0-0 αγωνίστηκε και εντάξει Όταν εμφανίστηκε στο γήπεδο. Η τύψη των δύο ομάδων επικεντρώθηκε κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, όπου έπαιξε στο κοινό και έκανε πολλά. Πολύ κακό ειδικά για Η ευκαιρία βρισκόταν στα πόδια του Pizzul που, όπως τον είδε ο Bertone, δεν μπόρεσε να εκτρέψει την μπάλα επαρκώς. Το ίδιο αποτέλεσμα για την επανεκκίνηση όπου ο Ravasio διακινδύνευε να βρει μια περίπλοκη γωνία για να καλύψει ο Greco. Βαθμολογήστε κάθε φορά, κάτι που σίγουρα δεν βλάπτει και επιτρέπει στους επαγγελματίες να παραμένουν δεμένοι στις κορυφαίες θέσεις της κατάταξης. Την Τετάρτη στο “Speroni” θα συναντήσετε την Pro-Patria Pontedera.

Φωτογραφίες

Seri C: Alpinolife – Pro Patria 4 από 35

Ο αγώνας ξεκινά με μια προφανή ευκαιρία για τους οικοδεσπότες: Η Τζένιφερ φεύγει μακριά προς τα αριστερά και τοποθετεί στη μέση του κεφαλιού του φρεατίου Canestrelli χτυπώντας την πόρτα με τα μαλλιά. Καθώς περνούν τα λεπτά, ο επαγγελματίας βρίσκει τετράγωνο και ισχυρίζεται τον εαυτό του στη μέση του γηπέδου, αφήνοντας τις τρομερές μόνο επιλογές μακράς ρίψης και επαναλήψεις. Φτάνει λοιπόν, περίπου 10 ‘, το συμπέρασμα από την πλευρά του Manconi. Οι Τίγρεις κρατούν την μπάλα περισσότερο, αλλά οι συνθήκες του γηπέδου δεν διευκολύνουν τον ελιγμό: οι άντρες Javourcic γίνονται επικίνδυνοι στο 26ο λεπτό χάρη σε μια ρίψη από τον Boffelli ο οποίος, μέσω του Latte Lath, φτάνει στο Nicco στο όριο. Ο πυροβολισμός του μέσου φαίνεται να χτυπά το χέρι του αμυντικού, αλλά ο διαιτητής δεν υποστηρίζει αυτή τη γνώμη και το επιτρέπει Στο τέλος θα υπάρχει μόνο μια γωνία. Δύο λεπτά αργότερα, ο επαγγελματίας έψαχνε ακόμα τον στόχο, καθώς το δεξί πόδι του Brignolli ήταν πολύ ψηλό. Ο ίδιος ο Brignoli πυροβολήθηκε στην άκρη της περιοχής λίγο μετά από τον Nichetti, ο οποίος προειδοποιήθηκε. Το αστείο του Μπερτόνε αργότερα έπεσε στο οδόφραγμα, αλλά επέστρεψε στον Κολάζ που χτύπησε τη Safini με ένα δεξί πόδι. Στο 39 ‘ο Γκάτι προσπαθεί επίσης, μετά από μια καλή ανάβαση με την μπάλα και την αλυσίδα, να μην είναι σε θέση να διατηρήσει το σκορ χαμηλό. Το ίδιο Γκάτι δύο λεπτά αργότερα απορρίπτει ένα σταυρό από ένα κόρνερ, εξυπηρετώντας ακούσια έναν ζελέ που κλωτσάει γρήγορα από την άκρη. Η μπάλα αναπηδά στη μικρή περιοχή, αλλά ο Γκρέκο είναι προσεκτικός και το μπλοκάρει. Η τελευταία ευκαιρία στο πρώτο ημίχρονο είναι στα πόδια του Bertone, ο οποίος μπαίνει για πρώτη φορά στην περιοχή της αντίπαλης ομάδας. Ωστόσο, η λοξή του βολή δεν προκαλούσε προβλήματα στο Safini.

READ  Ελλάδα και Γεωργία: Πιθανοί σχηματισμοί και τηλεόραση
a

Στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου, η Pro Patria πλησίασε πολύ με τον Brignoli, ο οποίος, μετά από έναν μακρύ γύρο, έφτασε στο σουτ από το άκρο. Ο Albinolivi έχει ξεπεραστεί πολύ, αλλά δεν βρίσκει σαφείς ευκαιρίες, και έτσι στην ηλικία των 16 ετών, οι Tigers παράγουν τις πιο απτές ευκαιρίες στο παιχνίδι τους. Μετά από μια μακρά επίθεση στη χειροτεχνία έρχεται η μπάλα Ο Bertoni που βλέπει την εισαγωγή του Bizol και του προσφέρει μια μπάλα για να τον φιλήσει. Το εξωτερικό μέρος διαχειρίζεται τον συντονισμό αλλά δεν δίνει δύναμη, Έτσι, ο Savini συλλέγει χωρίς προβλήματα. Λίγο αργότερα, ο Pro Patria, πρώτα με ένα σουτ από την άκρη, απορρίφθηκε από τον Latte Lath και έπειτα από την εγκάρσια ράβδο του Kolaj που δεν ήταν σε καμία περίπτωση οφσάιντ. Οι οικοδεσπότες δεν θέλουν να συνθλιβούν πάρα πολύ και ως εκ τούτου προσπαθούν να αναπαραχθούν και να αναπαραχθούν: μεταξύ 26 ‘και 28’ ο Manconi φτάνει στο τρίο δύο φορές, βρίσκοντας ένα κόρνερ και σώζει από τον Γκρέκο. Σε 30 λεπτά είναι η σειρά του νεοεισερχόμενου Spizzichino, ο οποίος παίρνει την μπάλα και κλωτσάει από απόσταση περίπου 25 μέτρων. Το κομμάτι κατεβαίνει αλλά δεν αρκεί για να πετύχει το γκολ. Ο Albinolevi μετά από λίγα λεπτά με επανεκκίνηση πάλι με επικεφαλής τον Manconi ο οποίος έστειλε στη συνέχεια στο Ravasio που προσπάθησε να πυροβολήσει από στενή γωνία, αφού μπλοκαρίστηκε από τα μεγάλα χέρια του Greco. Στα 37 ‘, ο επαγγελματίας προσπάθησε ξανά με τον Κολόμπο που χρησιμοποίησε το σταυρό του Γκάλε για να κλωτσήσει την μπάλα. Το χαμηλό δεξί σουτ από την περιοχή εξουδετερώθηκε από την εξαιρετική κατάδυση του Savini. Στο 4 ‘ανάκτησης δεν υπάρχουν αξιοσημείωτες ευκαιρίες και ο αγώνας τελειώνει ομοιόμορφα χωρίς γκολ.

READ  Η Ολυμπιακή ομάδα της Ιταλίας αποσύρθηκε. Εκστρατεία: "Πολλοί κίνδυνοι"

Albinolev – Pro Patria 0-0 (0-0)

Albinolev (3-5-2): Σαβίνι. Γαλήνιο, Canstrelli, Riva; Tomaseli (38 μοίρες από το Mondonico), Nichiti (17 Petrungaro Street), Jennifer Piccoli, Gili; Manconi, Curie (οδός Ravasio 28) Διαθέσιμος: Παγανήσι, Caruso, Berbini, Truvato, Gabanelli, Ghazi, Maritato. όλοι. κρόκος.

PRO ΠΑΤΡΙΑ (3-5-2): Greco, Gatti, Buveli, Molinari; Colombo, Nico, Bertone (44 Street Vita), Brignole (19 Saint Galle), Pezole (28 Spicino); Κολάζ (19ος 10 Λε Νούσε), Latte Lath (28ος 30 Castelli). Διαθέσιμος: Mangano, Company, Cottarelli, Ferry, Masetti, Fagi. Jaforsic κοπάδια.

Διαιτητής: Bogdan Nikolai ως Πρέσβης από το τμήμα Pordenone (Ο Giorgio Lazaroni από το τμήμα Udine και ο Thomas Minnotti από το τμήμα Maniajo. Τέταρτος αξιωματικός, Sentoran Lingamurthy, από το τμήμα της Γένοβας).

Γωνίες: 2-3. Ανάκτηση: 0 ′ βαθμός – 4 ος Αμμωνίτης: Nichetti (ALB); Latte Lathe (PPA).

Αξιοπρόσεχτος: Μια δροσερή, ήσυχη μέρα. Το γήπεδο είναι σε καλή κατάσταση. Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε πίσω από κλειστές πόρτες.

εκτίμηση: Κόμο * 59; Pro Vercelli 57; Rinat * 52; Λίκο 51; Αλεξάνδρεια *, Pro Patria 50; Γιουβέντους U23 * 46; Pontedera 44; Karares, Alpinolev 40; Γκροσέτο 39; Pro sesto * 36; Περγολίτιδα * 35; Νοβάρα * 34; Όλμπια ** 31; Piacenza * 30; Bestways * 27; Gianna Ermenho * 25; Λούσινο 23 του Λούσι 19;