Οι Κάτω Χώρες πήραν το Tokyo Pass και η Ελλάδα έπεσε

Προ-Ολυμπιακοί Τεργέστες 2021: Οι Κάτω Χώρες κέρδισαν ένα πέρασμα στο Τόκιο και νίκησαν την Ελλάδα

Τόκιο 2020

Ημιτελικό τουρνουά Προ-Ολυμπιακή Τεργέστη 2021 Προτείνετε μια σημαντική κρίση: Η ολλανδική υδατοσφαίριση θα συμμετάσχει στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο. Οι παίκτες από την Ολλανδία υπέφεραν από την τακτική εφαρμογή των αντιπάλων τους και παρέμειναν σε μειονεκτική θέση για το μεγαλύτερο μέρος του διαγωνισμού. Οι ταλαντούχοι Megens και Van de Kraats έλυσαν και οι δύο αυτήν την προκλητική πρακτική, διασφαλίζοντας την πρόσβαση της ομάδας στους Ολυμπιακούς Αγώνες, εάν το επιτρέπει ο κοραναϊός.

a

Αδέλφια: Διοικητικό Συμβούλιο και σύζυγοι

Αποτελέσματα και βαθμολογίες PREOLIMPICO TRIESTE

Χρονικό

ο Πρώτο τέταρτο Ξεκίνησε με τον χειρότερο τρόπο για την Ελλάδα, θα ήταν ευχάριστο να κηρύξει ποινή για την Ολλανδία μετά από ένα λεπτό παιχνιδιού. Ο Μέγκινς δεν συγχώρεσε τους Έλληνες σκοράροντας ένα γκολ για την Ολλανδία. Η ελληνική αντίδραση δεν έφτασε πολύ, έφτασε μετά από λίγα λεπτά και ανέθεσε την πρωτοβουλία του Τσούκαλα ικανή να αποκαταστήσει την ισοτιμία. Πριν από το τέλος του πρώτου τριμήνου, ο Pleferito απέτρεψε τα ολλανδικά τακτικά μέτρα με καταστροφικό σκορ, λίγο κάτω από επτά: 2-1. Αρχή Δεύτερο τέταρτο Υπέροχο τελετουργικό, που χαρακτηρίζεται από αρκετούς εμπρός και πίσω, με διαζευγμένους ήρωες Van de Karats και Eleftheriado, τον τελικό σκόρερ που έκλεισε το μερικό: 4-3 Hellenic. Η τρίτη και τέταρτη φορά Για την ολλανδική μάρκα, χάρη στα επιτεύγματα των τεχνικών ηγετών Meghens και Van de Karats, καταστράφηκαν στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου, στο τελικό 7-4. Το ελληνικό θανατηφόρο 0/9 στην αριθμητική υπεροχή, ίσως τα πιο σημαντικά δεδομένα σχετικά με την ελληνική ήττα. Ολλανδία στους Ολυμπιακούς Αγώνες, μια μεγάλη λύπη για την Ελλάδα.