Pro Patria San Felice εναντίον Atlante Grosseto 11-0 (6-0 πόντοι)
Pro Patria San Felice: Annichiarico, Drago, El Madi, Halitjaha M., Marzano, Vignoli, Straface, Halitijaha A., Salerno, Calabretta, Pellegrino, Ravenda Όλα.: Greco
Άτλας Γκροσέτο: Ledda, Putzu, Caldarelli, Baluardi, Varela, Gianneschi, Putzu T, Tezza, Senesi, Tamberi, Spinelli, Mateo All. απόδοση
Σημάδια4, 8, 18, 20 Σαλέρνο, 6 Ντράγκο, 13 Αυγούστου. Jianchi, 6 Street. Marzano, Halitjaha M., 14, Drago, 16, Ott. Τάμπερε, 20 βαθμούς φαινολικού

Γκροσέτο – Ugly Away Kuo κατά Pro Patria San Felice’sΟ Γκροσέτο Άτλας Ποιος ηττήθηκε 11-0 με έναν από τους κορυφαίους παίκτες του γκρουπ.
Στο πρώτο ημίχρονο ο πρωταγωνιστής ήταν υπέροχος Σαλέρνο, Σκοράρετε καταπληκτικά γκολ πόκερ που προσθέτουν στα επιτεύγματα του Drago και στον στόχο του Gianneschi.
Στο δεύτερο ημίχρονο, επίσης, γκολ από τους Marzano, Halitega M, τερματοφύλακα Timbre και Fenioli.

a

Στο τέλος του αγώνα, το σχόλιο του προπονητή ήταν σκληρό Alessandro Ezo
<Λυπάμαι για την ήττα. Δεν μου αρέσει το γεγονός ότι πολλά παιδιά έχουν ήδη δει τις μέρες του Eid, στα δέκα χρόνια που ήμουν στον Άτλαντα, που δεν συνέβη ποτέ. Κατά τη διάρκεια της εβδομάδας θα συναντηθώ με τους διευθυντές για να καταλάβω τι πρέπει να γίνει και τυχόν αποφάσεις που πρέπει να ληφθούν>>.