Ποδοσφαιριστές Εθνικές Ομάδες Παίκτες Μπενφίκα

Ο Γκονσάλο Ράμος, επιθετικός της Sport Lisboa e Benfica, εντυπωσίασε με τη νίκη της Πορτογαλίας U21 0-1 στην Ισλανδία, προκρίνοντας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα του Ομίλου D για τον 3ο γύρο του Ομίλου D. Πέντε ακόμη αετοί είναι σε δράση αυτή την Τρίτη 12 Οκτωβρίου …

Κάτοχος πριν από την επίθεση, Ο Ράμος στο Γκονζάλο Είναι Πολύ ρίσκο Και υπάρχει επίσης πιθανότητα νίκης για τους U21 στην Ισλανδία. Δεν σκόραρε, αλλά βοήθησε τον Φάμπιο Βιεϊρά να το κάνει στο 55 ‘. Στο Nordic Ball Outing, το Προχωρώντας, με την ανάκαμψη του Ball-Assist, υπηρέτησε τον συνάδελφό του Η ομάδα για τον μοναδικό σκοπό της πρόκλησης. Ρθε το ’88. Πάουλο Μπερνάρντο, Ένας άλλος αετός που ξεκίνησε από τον Rui George, μπήκε 66 ‘ Στη θέση του Τιάγκο Ντάντας.

Με αυτή τη νίκη, Αρχηγός της ομάδας Πορτογαλίας D., Με εννέα βαθμούς. Οι επόμενες συγκρούσεις του U21 θα λάβουν χώρα στις 12 και 16 Νοεμβρίου με την Κύπρο.

Στο στάδιο Αλγκάρβε, το Εθνική ομάδα Παραλήφθηκε και χτυπήθηκε Λουξεμβούργο Με 5-0, Προκρίθηκε για το Παγκόσμιο Κύπελλο 2022 στον 6ο γύρο του Ομίλου Α. Χατ τρικ Τα γκολ των Κριστιάνο Ρονάλντο και Μπρούνο Φερνάντεθ και Τζόνο Παλίνια έλυσαν τη διαφορά. Benficquist Τζόνο Μάριο Μπήκε 65 ‘ Για τον Τζόνο Μουτίνιο, η πρόκληση έγινε στα τελευταία 25 λεπτά, σε πορτογαλική μεσαία γραμμή.

a

Η ομάδα Quinas θα παίξει με την Ιρλανδία και τη Σερβία στις 11 και 14 Νοεμβρίου, αντίστοιχα.

Στον Όμιλο Α, όπως και στην Πορτογαλία, το Σερβία Κέρδισε και έλαβε Αζερμπαϊτζάν, Με 3-1, Γκολ από τον Βλάχοβιτς (2) και τον Τάντιτς. Κέρδισε τον Μαχμούδοφ για τους Αζέρους. Η Μπενφίκα είναι ποδοσφαιριστής Νεμάνια Μπήκε 75 ‘ Και κόκκινος τερματοφύλακας Swilar Ο πάγκος των εναλλακτικών δεν έμεινε εκτός.

READ  Η Weeder Silviro εμπνεύστηκε από την ελληνική ομορφιά, την τεχνολογία και τις τέχνες στην πρεμιέρα της στο περιοδικό SPFW - Mary Claire.

Καμία ομάδα Β, α Ελλάδα, Με Οδύσσεια Κεφαλίδα και ευθυγράμμιση 90 λεπτά, Πηγα στο Σουηδία Χάστε στα χέρια της γηπεδούχου ομάδας 2-0Το Το παιχνίδι διευθετήθηκε στο δεύτερο ημίχρονο με γκολ των Φόρσμπεργκ (59 ‘gp) και Isaac (69’).

Στον Όμιλο Δ, ένας άλλος ποδοσφαιριστής της Μπενφίκα. Ουκρανός Γιαρεμτσούκ Κατελήφθη πριν την επίθεση Ουκρανία Πριν Βοσνία και Ερζεγοβίνη (1-1) Και βγείτε στο 72 ‘, Όταν οι Ουκρανοί εξακολουθούσαν να οδηγούν το αποτέλεσμαΤο Ο Γιαρμολένκο άνοιξε το σκορ στο 15 και ο Αχμέτ Χόντζικ ισοφάρισε σε 77.