Σειρά D | Ομάδα Ζ | Nocerina 3-0 Lanusi: Το επεισόδιο των ονείρων Bakwari

Σειρά D |  Ομάδα Ζ |  Nocerina 3-0 Lanusi: Το επεισόδιο των ονείρων Bakwari

Νοσερίνα Που πηγαίνει πίσω στο “Novi” από Angri σε κατά προσέγγιση α Force Tour Δύο εβδομάδες το έχουμε δει να λειτουργεί καλά Τέσσερις αγώνες. Οι άντρες του Cavallaro καλούνται να ανέβουν μετά την ισοπαλία 1-1 στη Formia, η οποία φαίνεται να είναι ήττα για το πώς έφτασε εκεί. Ωστόσο, με τη νίκη τους, θα προσπεράσουν τους Carbonia και Vis Artina και θα ασκήσουν πίεση στον τελευταίο, ο οποίος αντιμετωπίζει ταυτόχρονα την πίσω πλευρά με τον Calcio Giugliano.

Λανόσι Ποιος μπήκε στον αγώνα πιο χαλαρό και ριμπάουντ από το να κερδίσει ξανά τη Formia (1-0) στις 28 Φεβρουαρίου. Μέσω του γραφείου τύπου της εταιρείας, ανακοίνωσαν τις τελευταίες ημέρες την άφιξη του νεαρού full-back Μαρίνη (Class 01), πρώην Pescara, Folgur Karates και Benito, που κάθεται στον πάγκο αλλά υπογράφει το ντεμπούτο του. Η Σαρδηνία, η οποία βρίσκεται στην όγδοη θέση με 28 πόντους, αναζητά νίκη για να ξεκινήσει την επίθεση στην πλέι οφ περιοχή με επικεφαλής τον Πέμπτο Μολόσι με 32 πόντους.

Nocerina – Lanusei, αγώνα

Το απόλυτο ντεμπούτο της νέας υπογραφής του Rossoneri ο Με κενόΓάλλος-μαροκινός πτέρυγας με ένα καλό παρελθόν στη Σκωτία. Ο Cavallaro κατατάσσει τον ιδιοκτήτη και στο πρώτο ημίχρονο φαίνεται κάτι παραπάνω από κίνητρο να κάνει καλά. Η πρώτη πραγματική ευκαιρία είναι ο Lanusei με ένα ελεύθερο λάκτισμα από τον ιστότοπο πέρα ​​από τους άπληστους. Ο Raimo πηγαίνει κατευθείαν στο γκολ, αλλά ο Falzon βάζει το χέρι του σε αυτό και σώζει το σκορ.
Η Nocerina απουσιάζει και στις 20 η ώρα ξεκινά με τον El Bakthaoui, το σφυρί είναι στα δεξιά προς τα έξω, το οποίο τέμνει με Ντε Οδυσσέας, Το άφησα μόνο του μπροστά στο La Gorga. Το No.9 του Rossoneri τα σπατάλει όλα, αλλά συγχωρεί στα 24 λεπτά, όταν κάνει μια παρόμοια πράξη όπως υπογράφει το πλεονέκτημα.

READ  Ποδόσφαιρο: Ο Montfermil θρηνεί τον Christopher Mabulu
a

Στα 38 ‘δοκίμασε Φλόρες Από απόσταση, αλλά η μπάλα γλιστρά προς τα κάτω. Ο επιθετικός της Σαρδηνίας φαίνεται τόσο νευρικός που τα τελευταία λεπτά του πρώτου ημιχρόνου τον πειράζει με τον Moreiro. Ο Borrello περιορίζεται σε προφορική προειδοποίηση. Η Nocerina βρίσκεται στη συνήθη λειτουργία των τελευταίων παιχνιδιών: ένα χαρακτηριστικό στη διαχείριση και ένα παιχνίδι που πρέπει να κλείσει το συντομότερο δυνατό για να αποφευχθούν δυσάρεστες εκπλήξεις.

Nocerina – Lanusei, το δεύτερο ημίχρονο

Λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δεύτερου κατάγματος, η θερμοκρασία αυξήθηκε ξανά, καθώς ο Borriello προσπάθησε να ηρεμήσει τα νεύρα. Ο Lanusei επιστρέφει στο γήπεδο με διαφορετική στάση και ψάχνει για ένα ταλέντο με στόχο Βαρέλα Και flores, αλλά στα 65 ‘κάτι πήγε στραβά. Κατσίρης Δραπετεύει στο συγκρότημα αχ Σκίλα Το χτυπά σε σχέση με τις εξελίξεις, ο τελευταίος χτυπάει τον νεαρό Έλληνα πτέρυγα και δεν υποψιάζεται τον Μπόρρελο: Direct Red Ο αγώνας γίνεται περίπλοκος για τους άντρες του Γκρέκο.

Στο 77ο λεπτό, η Nocerina διπλασιάστηκε με τους Bucks, οι οποίοι ήταν καλοί να παρακάμψουν τη La Gorga και να αποφύγουν την απελπιστική παρέμβαση της άμυνας της Ogliastra. Σχεδόν κλειστό παιχνίδι, ο Greco προσπαθεί να ρίξει τον Camilli στη μάχη για να εκδώσει μια κλήση αφύπνισης στην ομάδα του, αλλά δυστυχώς γι ‘αυτόν όλα είναι άχρηστα.

Ο Molossi ελέγχει τον αγώνα και μπορεί να βασιστεί στον άγριο Catsiris, ο οποίος θα αντικατασταθεί μόνο στο 86ο λεπτό λόγω συστολών. Ο Lanusi καταρρέει και αποφασίζει στο 94 Bak Al-Bektawi ότι το ντεμπούτο του δεν θα θυμηθεί: δραπετεύει στα δεξιά και χτυπά την αθώα La Gorga στο τελικό 3-0.

READ  Μαγειρική και ... ένα βιβλίο στον αθλητισμό Η μαγειρική κληρονομιά της Francesca Sefio και της μητέρας της (από τον Marco Benvenu)

Εν μέρει βαρύ για το Lanusei, το οποίο καταρρέει μετά την απέλαση της Sella. Από τη μία πλευρά, ο κ. Cavallaro απολαμβάνει την ομάδα μαθαίνοντας το μάθημα: Οι αγώνες πρέπει να κλείσουν.

Nocerina – Lanusei, Αναφορά αγώνα

NOCERINA (3-5-2): Volzone, Rizzo, Morero, Donida, Petito (90 Pisani), Vecchione, Donnarumma (57 Impagliazzo), Dammacco (88 Martinelli), Katseris (86 Esposito), El Bakthaoui, de Jules (74) Jarofalo). όλοι. Διαθέσιμο: Κουκούλα, Sandomenico, Fuwa, Saborito.

Lanusi: La Gorga, Sella, Carta (61 ‘Marini), Mancini (73’ Pineta), Puno, Lazira, Varela, Raymo (77 ‘Camelie), Ateli, Flores (86’ Verdes), Manca. Όλη η Ελλάδα. Διαθέσιμο: Senato, Paulini, Caligari, Mazi και Africa.

Διαιτητής: Borrello από το Arezzo

Βοηθοί: Sciammarella – Roperto

ΜΑΡΑΚΤΟΡΙ: 24 De Iulis, 77 ′, 90 + 4 El Bakhtaoui

Amunity: Moreiro, Rizzo, Damaco, Flores