Αβελλίνο.

a

Avellino-Vetterbice 3-0, σχόλιο του Τορίνο: «Η λύπη σήμερα είναι ξεκάθαρη. Μετά το γκολ, χωρίσαμε. Το πρώτο ημίχρονο ήταν εξαιρετικό, βγήκαμε καλά στο γήπεδο και επέστρεψα στο εξαιρετικό Avelino. Δυστυχώς, μετά το γκολ στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου χάσαμε αυτό που κάναμε. Πήραμε το δεύτερο μας γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, εξαιτίας του λάθους μας. Αν κάνατε λάθος. Κινδυνεύετε να ανεβείτε σε μεγάλες ομάδες. Και η Αβελλίνο είναι γυναικεία ομάδα, με προπονητή, προήλθαν από νίκη στο Torre del Greco, αλλά συνολικά από μια εξαιρετική στιγμή. Πολύ κακό γιατί ξεκινήσαμε πολύ καλά, και δυστυχώς, μετά το γκολ πήγε όπως είναι. Θέλαμε να το επιστρέψουμε αμέσως. Μόλις φτάσαμε στο 2-0, τελείωσε. Εμείς πρέπει να ξεκινήσουμε από τα πρώτα 45 λεπτά, όπου αντιμετωπίσαμε έναν υπέροχο αντίπαλο. Αυτό είναι ένα σημαντικό τουρνουά με πολλές σημαντικές αρένες. Η La Ternana κάνει μια καταπληκτική δουλειά και νομίζω ότι αξίζει να κερδίσει το τουρνουά. Τότε υπάρχει ο Μπάρι, ο Avellino και την Κατάνια. Ο ίδιος και ο Catanzaro, που θα αγωνιστούν για τη δεύτερη θέση. “