Benfica Football Balance Διεθνή παιχνίδια

Από έξι ποδοσφαιριστές Sport Λισαβόνα και Μπενφίκα Εκπροσωπούν τις αντίστοιχες χώρες για περίπου δύο εβδομάδες. Οι Vertonghen, Seferovic, Rafa, Tarobt, Odysseus και Gona Ramos πρόσθεσαν λεπτά στο πρόγραμμα των εθνικών ομάδων με συνολικά 17 παιχνίδια … Εδώ είναι οι στόχοι που αποδεικνύουν μια καλή στιγμή.

Στο Βέλγιο, Βερτόνγκεν Οι δύο πρώτοι αγώνες άρχισαν με 90 λεπτά και έπαιξαν Προκριματική ομάδα Παγκόσμιου Κυπέλλου e. Εν όψει του ΟυαλίαΤο Βέλγιο κέρδισε 3-1, σύμφωνα με τον Ουισκότ, ενώ ο κεντρικός αμυντικός της Μπενφίκα έδειξε καλό αριθμό. Ήταν μια επιτυχία 122 από τις 142 ενέργειες Στην οποία συμμετείχε (86%), Πατήστε το 90% των πάσων που πραγματοποιήθηκαν (113 από 125) και 60% ολοκληρώθηκε σε προσωπικές μονομαχίες‌.

VERTONGHEN
Βέλγιο Λεπτά
244
Παιχνίδια
3
Στόχοι

Οπως και Τσεχική ΔημοκρατίαΣτην Πράγα, η μπάλα είναι δεμένη και η φανέλα Eagles No. 5 βρίσκεται για άλλη μια φορά στην κορυφή του περάσματος (84% σωστόΕίμαστε εμείς Ατομικές μονομαχίες (77%). Και το έκανε Πέντε διασταυρώσεις μι Επιτεύχθηκαν 16 ανακτήσεις μπάλας, Πέντε από αυτούς βρίσκονται σε επιθετικό κέντρο.

Μετά τη γραβάτα, μια διαδρομή! Το Βέλγιο περνά νομοσχέδιο στη Λευκορωσία και Κέρδισε 8-0, Στον 3ο γύρο του ομίλου Ε που προκρίνεται για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2022. Με John Vertonghen ως αρχηγόςΈπαιξε 64 λεπτά -, οι Βέλγοι διατηρούνται Διακριτή ηγεσία ομάδαςΜε επτά πόντους, επωφελήθηκε από τη διαφάνεια της Τσεχικής Δημοκρατίας εναντίον της Ουαλίας για να κερδίσει την πρώτη τους νίκη.

2

Σέφεροβιτς Η Λίγκα βρίσκεται σε καυτή θέση στα NOS – Θυμηθείτε τέσσερις ημέρες στη σειρά – και στην ελβετική ομαδική υπηρεσία, έδειξε την καλή του φόρμα στα παιχνίδια του Προκρίθηκε για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2022 Και ένα ιδιωτικό.

READ  Πόσες μονάδες εντατικής θεραπείας κορανοϊού λειτουργούν στη χώρα, πόσες είναι κενές και πόσο πνιγμός είναι το πρόβλημα στη Θεσσαλονίκη | Ελλάδα

Στον πρώτο γύρο, το αντίθετο Βουλγαρία, Στο Εθνικό Στάδιο της Σόφιας, 14 από τους Eagles σημείωσαν 0-2, Στις 10, μετά το Shakiri πέρασε, αντικαταστάθηκε στο 86. Η πλατφόρμα στατιστικών στοιχείων ViceCount μας λέει ότι Σημείωσε τρία γκολ, Ολοκλήρωσε με επιτυχία τις μόνες σταγόνες που προσπάθησε Κέρδισε έξι από τα 12 μονομαχίες στα οποία συμμετείχε.

Στον Όμιλο Γ, η Ελβετία νίκησε τη Λιθουανία 1-0 στον δεύτερο γύρο. Ο Σεφέροβιτς, ο οποίος ξεκίνησε στο μέτωπο, έπαιξε 90 λεπτά και βοήθησε τον Σακίρι να κερδίσει το ελβετικό γκολ. Η συνάντηση τελείωσε 94% σωστά περάσματα και 55% αντίκτυπο στις ενέργειες που κάνετε (27 από 49).

Κλείνοντας τις δεσμεύσεις της ομάδας, ειδικά εναντίον της Φινλανδίας, Ο Σεφέροβιτς οδηγεί την Ελβετία στη νίκη (3-2). Καθώς το παιχνίδι ήταν δεμένο με δύο μπάλες, Η Benfica Forward έφτασε στις 67, Για να υπογράψει τον τελικό στόχο του παιχνιδιού, στο 86ο λεπτό, πέρασε ο Φόσναχτ. Μεταξύ της Μπενφίκα και της εθνικής ομάδας, ο Σεφέροβιτς σημείωσε επτά γκολ στα έξι τελευταία παιχνίδια.

Στόχοι

Το γκρουπ Α Πορτογαλία βρίσκεται στην πρώτη θέση, Με 7 πόντους, παρόμοια με τη Σερβία, μετά τη νίκη Αζερμπαϊτζάν (1-0), δεμένο με Σερβία (2-2) και νίκησε Λουξεμβούργο (3-1), Με τη βοήθεια του Benfica Midfielder, Ράφα. Πουλόβερ 27 Έπαιξε 26 λεπτά στην πρώτη πρόκληση και 22 λεπτά στην τρίτηΕμφάνιση καλών στατιστικών. Επισημάνετε την επιτυχία των πάσων, όπου δεν είναι τουλάχιστον 80% εγγεγραμμένα.

Στόχοι

Ισοπαλία Μαρόκου στη Μαυριτανία (0-0), Στον 5ο και τελευταίο γύρο των προκριματικών για το CAN (Αφρικανικό Κύπελλο Εθνών), σε μια μονομαχία, αρχικά, η ομάδα του Μαγκρέμπ ήδη ήξερε ότι είχε μια εγγυημένη θέση στον διαγωνισμό, μετά από ισοπαλία (2-2). Μπουρούντι και Κεντροαφρικανική Δημοκρατία. Μέσος Benfica, Τάρμποτ, Δεν έφυγα από τον πάγκο.

READ  Calatis: Αναζητά την επίθεση και παραμένει χρήσιμο μέσω των ειδήσεων

Το ίδιο δεν συμβαίνει μετά από τέσσερις ημέρες, 90 λεπτά μετά τη νίκη του Μαρόκου επί του Μπουρούντι (1-0), Κλειστοί λογαριασμοί Προκριματικός όμιλος Κύπελλο Εθνών Αφρικής Ε. Με, επισημάνετε για το Tarobt 115 ενέργειες καθ ‘όλη τη διάρκεια του αγώνα, 98 από αυτούς ήταν επιτυχείς, Το οποίο είναι 85% σωστό συνολικά. Στο κεφάλαιο επιτυχίας, υπήρχαν 82 στα 90, που ισοδυναμεί με επιτυχία 91%.

2

Ελλάδα Ξεκίνησε η συμμετοχή του Το Κατάρ προκρίνεται στο Παγκόσμιο Κύπελλο Πριν από την Ισπανία, στη Γρενάδα. Η Ελληνική έχει έναν στόχο Οδυσσέας, Βαθμολογείται σε καλό επίπεδο και Βοήθησε την ομάδα του να ξεκινήσει με ένα σημείο στη γειτονική χώρα. Η Μπενφίκα δεν έκανε πολλά για τον τερματοφύλακα, αλλά απάντησε όποτε κλήθηκε.

Έξι ημέρες αργότερα – μετά από έναν ιδιωτικό αγώνα με την Ονδούρα (2-1) στον πάγκο της Οδύσσειας – άλλη ισοπαλία (1-1), αυτή τη φορά με τη Γεωργία. Με τον τερματοφύλακα της Benfica στην αρχική σύνθεσηΤο ’76, ο Κακαμπάντσε σημείωσε το δικό του γκολ για να δώσει στους Έλληνες το πλεονέκτημα μέχρι το τέλος του αγώνα. Ωστόσο, οι Γεωργιανοί προσελκύθηκαν σύντομα, στα 78 ‘, από τον Κουαρτζέλια.