Croton, παιχνίδι πόκερ του Μπενεβέντο! Ο Sassuolo πιάνει την Πάρμα

Croton, παιχνίδι πόκερ του Μπενεβέντο!  Ο Sassuolo πιάνει την Πάρμα

Ίσως το καλύτερο Κρότο Από το έτος, που εκτείνεται Μπενεβέντο 4-1 Επιβεβαιώνει για άλλη μια φορά τη στατιστική που βλέπει τους Σαμνιίτες να βγαίνουν πάντα με άδεια χέρια Αρχοντας. Ανδρες Στρόπα Ποτέ μην χάσετε μια πολύ σημαντική ευκαιρία να αφήσετε τις φτωχογειτονιές στην κατάταξη και να πάρετε τρεις καλά αξιόντους πόντους εναντίον του Μπενεβέντο που σχεδόν ποτέ δεν συνέβη σε έναν αγώνα. Ήταν “Ο πιο σημαντικός αγώνας της σεζόν” προς το ΜάγισσαΌπως είπε η Εύα Bebo InzaghiΑλλά το σημείο καμπής είναι μόνο για τις Καλαβρίνες. Στον άλλο απογευματινό αγώνα, ήταν Sassuolo Στο σπίτι κατά Πάρμα Βρίσκει 1-1 στο άκρο χάρη σε ένα πέναλτι που μετατράπηκε από Ντόριτς. Μεγάλες λύπη D’Aversa, Ποιος βλέπει την πρώτη του νίκη να ξεθωριάζει από την επιστροφή του στις θέσεις των Σταυροφόρων.

Sassuolo 1-1 Πάρμα

Έτοιμο να ξεκινήσει, το πρώτο κίτρινο του παιχνιδιού θα φτάσει αμέσως Σερίχ. Πόδι πολύ ψηλό, χτύπησε στο κεφάλι ΕρυθρόξυλοΉταν στο έδαφος για λίγα λεπτά και επιδέθηκε από ιατρικό προσωπικό. Μόνο ο αμυντικός του Sassuolo προειδοποιήθηκε στο γήπεδο: ο Λάτσιο θα βγει την επόμενη Κυριακή. Σε ένα λεπτό 12 καρέ από Κυριακόπουλος Αποτυπωμένο στην εγκάρσια ράβδο ακίνητο Σίμπι Στα δεξιά του ελληνικού κανόνι. Μετά από ένα καλό ξεκίνημα για την Πάρμα, ο Sassuolo γίνεται όλο και πιο επικίνδυνος, ειδικά με Καπούτο Ποιος στα 21 ‘βρήκε επίσης το πλέγμα, αλλά η ετυμηγορία το ακύρωσε Πίτσα Σχετικά με το οφσάιντ. Ωραία δουλειά σε αυτό Μάξιμ Λόπεζ Ο μαύρος και πράσινος επιθετικός πηγαίνει στο κυνήγι, αλλά ξεκινά σε μια ακανόνιστη κατάσταση. Η Πάρμα βρήκε το πλεονέκτημα στο 37ο λεπτό με την Coca: πάνω από το σταυρό του Giuseppe Πεσέλα, Αναμένει το εξωτερικό με το κεφάλι του και καίει τους Chiriches, βρίσκοντας τη γωνία στην κάτω δεξιά γωνία. Ο Sassuolo προβλημάτισε επίσης στο δεύτερο ημίχρονο: Gervinho Ξεκινά με ένα από τα παιχνίδια του, ξεκινά γρήγορα από τη μεσαία γραμμή, πυροβολεί δύο αντιπάλους, αλλά σταματά στην περιοχή από τους Chiriches. Στο 59 ‘ο Sassuolo κάνει μια επικίνδυνη επιστροφή με Ντέβριλ Ποιος, μόνο στο κέντρο της περιοχής, χτυπάει πρώτα, αλλά σώζει ολόκληρο τον αμυντικό των Σταυροφόρων. Ο Neroverdi συνεχίζει να τον πιστεύει μέχρι το τέλος και αφού του έδωσε δύο ευκαιρίες για τον Gervinho, βρίσκει ισοπαλία στο τελευταίο δευτερόλεπτο της ανάρρωσής του. Μπουζί Εκτάσεις στην περιοχή Φεράρι Ο διαιτητής υπολογίζει το λάκτισμα πέναλτι, το οποίο ο Τζιούριτς θα μετατρέψει με αυτοπεποίθηση για να αντικαταστήσει τον Σεπί.

READ  Team Pro Immo: Ο Bennett και ο Castelarnau είναι στους δέκα πρώτους στο Grand Prix της Ρόδου

Sassuolo Parma 1-1, αναφορά αγώνα

Κοιτάξτε τη γκαλερί

a

Τζιούριτς στο τέλος! Ο Σασουόλο σπάει την Πάρμα σε ίσο βαθμό

Κροτόνε – Μπενεβέντο 4-1

Η αρχή του τρόμου για τον Μπενεβέντο, ο οποίος μετά από 5 λεπτά βρίσκεται ήδη σε μειονεκτική θέση λόγω του δικού του στόχου Gleek. Διακοπή Περέιρα Από την πτέρυγα, ο Πολωνός αμυντικός προσπαθεί να παρακολουθήσει ΣίμιΌμως, σε μια προσπάθεια να το προβλέψει αυτό, κούνησε και χτύπησε την μπάλα Μοντέμπο. Η πρώτη ευκαιρία για τους άντρες Inzaghi έρχεται πέντε λεπτά αργότερα ή Εξυπηρετείται από LabadolaΔοκιμάστε να διασχίσετε, αλλά αναζητήστε το πίσω μέρος του Ντζίντζι. Από το επόμενο κόρνερ, ο Glick προσπαθεί να κατευθυνθεί προς τα έξω αλλά αποκλείεται Κόρνταζ Χωρίς δυσκολίες. Στην ηλικία των είκοσι, η Καλαβρία έγινε ξανά επικίνδυνη με κακόβουλη τιμωρία Junior Messias: Monitipò προσεκτικός. Διασκεδάζοντας SamnetΜισή ώρα έρχεται το διπλό του Crotone: Από την αρχή του δεύτερου ημιχρόνου, ο Simi προσγειώνεται σε μια περιπλανώμενη μπάλα στην περιοχή και γλιστρά τον τερματοφύλακα με ένα σουτ που τελειώνει στην κάτω αριστερή γωνία. Ο Νιγηριανός επιθετικός σκοράρει ξανά σχεδόν ένα μήνα αργότερα. Ο Μπενεβέντο δεν τα παρατάς και προσπαθήστε ξανά πρώτα Roberto Ensini Τότε με τον Labadola αλλά ο Kordaz είναι ανήσυχος. Σε ανάρρωση Η μουσική δεν αλλάζει και ο Simi βρίσκει ακόμα την πόρτα και στρίβει αριστερά στο Montepeu. Το πρώτο διπλό της σεζόν σε ένα πουκάμισο Giallorossi για τον 28χρονο που έδωσε επίσης δέκα λεπτά αργότερα με 4-0 assist. Βούλιχς. Για τους Σέρβους, αυτό είναι το πρώτο γκολ μετά την άφιξή του στην Ιταλία. Ο Inzaghi προσπαθεί να σοκάρει τους ανθρώπους του με την εισαγωγή Μεγαλειώδης Για τον Sau, ο οποίος απολύθηκε από τον διαιτητή λίγα λεπτά αργότερα όταν ήταν ήδη στον πάγκο. Ο Μπενεβέντο προσπαθεί να ξανανοίξει στα 83 με α Iago Valcke Από, από τις εξελίξεις στο γωνιακό λάκτισμα, σάκους αντοχής Κάτω από την εγκάρσια ράβδο Αλλά τώρα δεν υπάρχει αγώνας στη Σίντα, και ο Κροτόνε επιστρέφει στην πατρίδα του μια άξια νίκη 4-1: η έβδομη νίκη τους επί της Μπενεβέντο από επτά προηγούμενους αγώνες Α και Β.

Αναφορά αγώνα Crotone Benevento 4-1

Inzaghi, ένα άλλο νοκ-άουτ: πόκερ croton με το Super Simi